Om os​

Henrik Odér
Indehaver
Daglig ledelse og indkøb
Salg OEM / Industri

Tlf: 51 22 33 72

Mail: henrik@kh-trade.dk

Peter Kristiansen

Internt salg og indkøb

Winkhaus reservedele

Tlf: 93 10 50 58

Mail: peter@kh-trade.dk

Andreas Holländer
Internt og eksternt salg
Salgskonsulent for byggemarkeder

Tlf: 28 32 05 00

Mail: andreas@kh-trade.dk

Rasmus Dalkær Jørgensen

Handelselev

Tlf:  28 40 32 75

Mail: rasmus@kh-trade.dk

Camilla Ørum Odér

IT/Regnskab- og personaleansvarlig

Tlf: 31 10 95 52

Mail: camilla@kh-trade.dk

Helena Bardtrum Nielsen

​Tlf: 28 18 58 70

Mail: helena@kh-trade.dk​

Nikolaj Jakobsen​

Handelselev

Tlf: 93 10 40 09

mail: nikolaj@kh-trade.dk

KH TRADE

CVR: 31900360

Theilgaards Alle 3A,
4600 Køge